fbpx

Вкусна храна, достава секој ден.

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НА НАРАЧКИ НАД 600 ДЕНАРИ, а за нарачки под 600 денари  доставата чини 120 денари, според политиките на партнер компанијата за достава-,,Корпа”

Не седи така гладен, нарачај на:
074 20 11 11

Највкусни Бургери

Крцкави тостови

Свежи бурита

Специјална промоција

Со секој купен American Burger

добивате помфрит гратис.

Специјална промоција

За нарачка над 800 денари

добивате пијалок од 1,25L по ваш избор.

Секогаш премиум квалитет

Нам ни е важно да се погрижиме за нашата храна да не е само вкусна, туку и да е со највисок квалитет.

Добивај специјални понуди!

Претплати се на нашата мејлинг листа и добивај специјални понуди секој месец.

Добиј специјална понуда за твојата посебна пригода

FoodHood организира кетеринг услуги кои можат да ги задоволат сите Ваши потреби, од послужување за деловни коктели, веридби и свадби, родендени, и други прослави.

Вкусна храна, достава секој ден.

 

Адреса
Следете не на

Made with ❤ Tribeca Studio

Copyright © 2023. Сите права се задржани